*warunki lokalowe*

Przedszkole „Pod Dębusiem Olbrzymkiem”
mieści się w budynku o powierzchni ok. 600 M2 w samym sercu Chodzieży Budynek został przygotowany dla potrzeb przedszkolaków, spełnia wszystkie surowe wymagania sanitarne oraz przeciwpożarowe. Sześć sal edukacyjnych, które dzieci maja do dyspozycji są jasne, przestronne i przytulne. Dysponujemy gabinetami do  zajęć indywidualnych (logopeda, psycholog).

Posiadamy własny teren zielony z  placem  zabaw, ścieżką rowerową oraz  planowaną szklarnią, w której dzieci będą hodowały różne rośliny pomidory, zioła, truskawki, poziomki, sałatę, paprykę dzięki czemu będą mogły obserwować wzrost roślin od nasion po owoce. Efekty ich pracy poznamy wszyscy bo właśnie z owoców i warzyw wyhodowanych w Naszej szklarni będą w przyszłości powstawać posiłki. Nie dość, że podwójna korzyść to jeszcze dodatkowo ogromna satysfakcja dla dzieci.

*napisz do nas*